Specjalną ofertę promocyjną wszystkim typerom typując sporty wirtualne oferuje bukmacher eWinner. Wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby liczyć na ewentualną większą wygraną nawet o 14%.

Kupony bez podatku u bukmachera eWinner. Większe wygrane o 14%.

Kupony bez podatku u bukmachera eWinner. Większe wygrane o 14%.

Atut sportów wirtualnych jest niewątpliwie prosty, a mianowicie, iż są one dostępne przez dobę i zdarzenia często się odbywają. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać dużą ilość gotówki.

Natomiast legalny bukmacher www.eWinner.pl nagradza swoim typerów w promocji „Wirtualne poniedziałki bez podatku”, gdzie to można liczyć na większe wygrane o 14%. Do tej oferty trzeba dołączyć i co warto jest mieć na uwadze jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus na sporty wirtualne w eWinner:

Bukmacher eWinner PL w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to muszą znajdować się minimum trzy typy ze sportów wirtualnych.

Stawka kuponu promocyjnego jest dowolna, ale jest zabronione granie za środki bonusowe.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super, ponieważ wgrana automatycznie zostanie zwiększona o 14%!! Dodać jest warto również fakt, że każdy z użytkowników ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego –>> BETONLINE automatycznie aktywuje specjalny bonus powitalny o wartości nawet 610 PLN!

Wówczas pierwszy zakład jest objęty ubezpieczaniem, aż do 110 PLN. Dodatkowo za drugi depozyt użytkownik otrzyma bonus 100% jej wartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy za aktywność od Betclic do 200 PLN dla graczy
Następny artykułLegalny bukmacher Fuksiarz: bonusy i promocje. Early PayOut + Cashback
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.