W związku z początkiem Turnieju Czterech Skoczni legalny bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom „Mobilny bonus 25 PLN”. Wystarczy jedynie pobrać i zainstalować najnowszą aplikację legalnego bukmachera STS, aby otrzymać darmowe środki.

Darmowy bonus 25 PLN na skoki narciarskie

Darmowy bonus 25 PLN na skoki narciarskie

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej gracz nie korzystał z aplikacji mobilnej wspomnianego operatora.

Warto jest mieć na uwadze, że promocja trwa od dnia 28.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 31.12.2019 r. do godziny 23:59.

Warunki promocji są bardzo proste i co istotne w tym wszystkim nie zajmą zbyt wiele czasu. Krok pierwszy jest to pobranie ze strony bukmachera STS.pl aplikacji mobilnej, a następnie trzeba jej zainstalowanie.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Kolejny krok jest to zalogowanie się do aplikacji mobilnej i wyrażenie chęci odebrania bonusu. Wykonać to można jedynie w sekcji „Bonusy i akcje” w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma voucher o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze fakt, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Bonus za rejestrację od STS 2020

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera STS online może otrzymać już na start freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Chociaż otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma darmowe środki równowartości wpłaty, a gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za darmo na KSW 52 od bukmachera STS
Następny artykułDarmowe specjalne kody promocyjne u bukmacherów w Polsce 2020
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.