Łącznie nawet 2098 PLN na start mogą otrzymać nowi gracze bukmachera Totolotka, ponieważ wspominany operator przyznaje dwa bonusy równowartości pierwszej wpłaty.

Bonus na start u bukmachera Totolotek

Bonus na start u bukmachera Totolotek

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Gracz chcąc otrzymać darmowe środki nie musi nigdzie zgłaszać się po nie. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta. Dokona tego można wyłącznie na stronie www.totolotek.pl. Proces rejestracji jest bardzo prosty, ponieważ w formularzu wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe.

Następnie trzeba przejść proces weryfikacji danych, a następnie gracz może dokonać już pierwszej wpłaty.

Do 2000 PLN za depozyt od Totolotka

Bukmacher Totolotek zwiększa o 100% pierwszą wpłatę swoim graczom, maksymalnie gracz może otrzymać nawet bonus o wartości 1000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie:

Przykład: Gracz wpłacił 750 PLN na swoje konto u bukmachera Totolotek. Otrzyma w gratisie taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych.

Środki znajda się automatycznie na koncie typera po tym jak wspomniany operator dokona zaksięgowania wpłaty swoim graczom.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Bonus na aplikację mobilną od bukmachera Totolotek

Gracze bukmachera Totolotek mogą skorzystać z aplikacji mobilnej wspomnianego operatora, a poza tym otrzymać kolejny bonus.

Wystarczy pobrać aplikacje mobilną wspomnianego operatora, a następnie dokonać przez nią pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać o wartości 49 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Totolotek

Na chwilę obecną legalny bukmacher Totolotek nie posiada żadnego kodu promocyjnego. Jak takowy się pojawi zostanie opublikowany na naszej stronie.

Sytuacja inaczej wygląda u bukmachera STS. Bowiem wystarczy, że typer wpisze kod promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, a w zamian otrzyma darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS. Voucher mobilny na start bez depozytu
Następny artykułBonusy za darmo na KSW 52 od bukmachera STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.