W poniedziałek 15 lipca rusza kolejny turniej tenisowy mężczyzn. Tym razem Panowie będą rywalizować podczas turnieju w Umag. Z tej okazji bukmacher LvBet oferuje promocje dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane na zakłady z tej imprezy o 14%!

LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja aktywa jest podczas turnieju jedynie w Umag, czyli w dniach od 15 lipca do 21 lipca!

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupon w czasie trwania tej akcji, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Umag. Bukmacher dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać, żeby liczyć na ewentualną wygraną bez podatku.

Stawka za jaką gracz zagra jest dowolna. Jednak nalży pamiętać, że wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów, ponieważ żaden limit kupon na jednego użytkownika jest nie określony.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który dokona zawarcia kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie on rozliczony jako wygrany może liczyć na większa wygraną o 14%. To sprawia, że zagrane kupony przez typera będą bez podatku!

LvBet bukmacher legalny w Polsce. Bonus na start.

Jeżeli, nie posiadasz konta u bukmachera LvBet to dobra okazja jest, żeby je założyć, ponieważ na start ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy założyć nowe konto!

Należy jednak pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Jednak to nie wszystko, gracze, którzy dokonają dwóch pierwszych depozytów mogą liczyć na darmowy bonus w wysokości nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet ekstra bonus za depozyt. Maksymalnie do 200 PLN.
Następny artykułBetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.