Podczas najbliższego weekendu skoczowi będą rywalizować w Zakopanem. Na pewno zapowiadają się ciekawe dni, w których nasi zawodnicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.

Bonus do 100 PLN dla graczy na Puchar Świata w Zakopanem 2021

Bonus do 100 PLN dla graczy na Puchar Świata w Zakopanem 2021

Warto jest zaznaczyć,że przed nami w dodatku konkursy drużynowe i indywidualne, gdzie to mamy spore szanse na zwycięstwo. A Biało – Czerwoni będą chcieli wykorzystać atut własnej skoczni.

Akcja „Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem” dostępna jest graczom do 17 stycznia do godz. 23:59. Chcąc wziąć w niej udział należy koniecznie się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Pewne 100 PLN dla graczy:

Warunki promocji „Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem” są bardzo poste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej lub na żywo na PS w skokach narciarskich.

Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 50% stawki do 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet pewne 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższy pakiet startowy będzie aktywny graczom pod warunkiem, z wpiszą oni hasło promocyjne ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„4 Skoki Po Bonus” – bonus w Fortunie do 20 zł na skoki narciarskie
Następny artykułPromocje bukmacherskie dla graczy na KSW 58. 20 000 PLN od Fortuny
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.