Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą zgarnąć od razu łączny bonus o wartości 1459 PLN. Chcąc skorzystać z premii startowej koniecznie trzeba wpisać limitowany kod promocyjny, który znajduje się poniżej w artykule.

Najnowszy pakiet powitalny w STS

Najnowszy pakiet powitalny w STS

Wraz z powrotem kolejnych dyscyplin legalny bukmacher STS oferuje limitowany pakiet powitalny wszystkich graczom na start. Bowiem oprócz standardowych bonusów, tj. freebetu 29 PLN oraz premii za depozyt do 1200 PLN na start gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 230 PLN.

Warunki oferty są niezwykle proste. Pierwszy krok jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl, a należy to zrobić wyłącznie do 21 czerwca do godziny 23:59.

Kod promocyjny w STS:

Istotnym aspektem jest to, że użytkownik koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później takiej opcji gracz nie będzie posiadał.

Po poprawnej weryfikacji danych na konto gracza trafi automatycznie 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W dodatku nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby liczyć na te środki.

Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Premia za depozyt, aż do 1200 PLN na start

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejne darmowe środki. Tym razem równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN, ponieważ wspomniany operator przyznaje bonus równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 600 PLN na swoje konto. W prezencie otrzyma równowartość tej kwoty. Otrzymane środki znajdą się automatycznie na koncie użytkownika.

Nowość w STS. Zakład bez ryzyka na start

W skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera STS wchodzi również zakład bez ryzyka. Casback jest to nowość, na którą może liczyć każdy typer.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO lub AKO. Jak okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej wartości, za jaka został zawarty kupon. Maksymalna kwota, to aż 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN
Następny artykułLegalne obstawienie meczy bez podatku u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.