„Mobilny bonus 25 PLN” jest to najnowsza promocja bukmachera STS, który to przyznaje darmowy freebet 25 PLN bez dokonania depozytu. Wystarczy pobrać aplikację mobilną tego operatora, aby cieszyć się z darmowych środków.

Darmowy bonus bez depozytu w STS online 25 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w STS online.

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie posiadał oraz korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest użytkownik od dnia 29.11.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 02.12.2019 r. do godziny 23:59. W tym okresie gracz musi pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera STS.pl, a następnie ją zainslować. Ten proces nie zajmie typerowi zbyt wiele czasu.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Następnie trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej i wejść w sekcję „bonusy i akcje”, a następnie w zakładkę akcji „Mobilny bonus 25 PLN”. To sprawi, że gracz w ten sposób dokona aktywacji bonusu.

Darmowy voucher STS o wartości 25 PLN znajdzie się na koncie gracza najpóźniej do 3 grudnia do godz. 23:59. Co istotne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki!

Kod promocyjny 2020 u bukmachera STS

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na start na takie bonusy jak:

  • freebet bez dokonania wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Te wszystkie bonusy będą aktywne na koncie gracza pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher STS automatycznie dokona aktywacji bonusu powitalnego


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony z piłki nożnej bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykułTotolotek kod promocyjny na start. Bonus do 2098 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.