Bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom za typowanie spotkań z piłki nożnej. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na ekstra środki.

Gwarantowane 100 PLN na piłkę nożną od legalnego bukmachera STS

Gwarantowane 100 PLN na piłkę nożną od legalnego bukmachera STS

A dodać trzeba, że ciekawych konfrontacji na pewno nie zabraknie w najbliższych dniach czekają nas pierwsze mecze w takich ligach, jak Premier League, Bundeslidze, czy też Ligue 1.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z akcji promocyjnej „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN”, która jest dostępna graczom w dniach od 5 do 7 sierpnia do godziny 23:59. Typer, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN” jest zagranie zakładu AKO, na którym znajdować się musi minimum jeden typ pochodzący z rozgrywek dot. 1. kolejki sezonu 2022/23 rozgrywek Bundesligi, Ligue 1 lub Premier League.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że stawka kuponu wynosić musi 20 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Kod promocyjny w BetFan 2022

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma bonus. Przyznany on będzie w wysokości 50% stawki za pierwszy zagrany kupon, a maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN. Tego typu bonusy i promocje sprawiają, że STS opinie ma praktycznie najlepsze.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom specjalną akcję promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na ekstra środki o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że każdą z pierwszy trzech wpłat gracz otrzyma darmowe środki. Łącznie gracz może otrzymać nawet 1500 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ również każdy pierwszy kupon zagrany z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem, czyli ubezpieczeniem. To sprawia, że momencie przegranego kuponu typer otrzyma zwrot stawki.

Jednak wyżej wymienione należy aktywować. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba koniecznie, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy na eliminacje do europejskich pucharów w STS
Następny artykułBonusy za obstawienie europejskich pucharów w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.