Niewątpliwie na ten weekend czekali fani MMA. Bowiem w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 58. Na tą okazję bukmacher eFortuna przygotował typerom, w której można wygrać dodatkowe środki. Bowiem pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

Najlepszy typer KSW 58. Bonusy dla najlepszych graczy

Najlepszy typer KSW 58. Bonusy dla najlepszych graczy

Podczas gali KSW 58 trzeba powiedzieć, że dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji. Bowiem po przeciw stronach staną m.in. Kołecki vs Zawada, Musaev vs Jursic, czy też Parnasse vs Torres.

Z okazji tej imprezy legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom promocją „Ekspert +”, która aktywna jest do 30 stycznia do godziny 20:00. Gracz, który chce z niej skorzystać nie musi do niej się zapisywać.

Pewne bonusy bukmacherskie na KSW 58

Zadaniem typera w ramach promocji „Ekspert +” jest zagranie kuponu AKO, na którym muszą znajdować się następujące zdarzenie:

  • Polityło vs Martnik
  • Ruchała vs Bażant
  • Kopera vs Barrio
  • Kołecki vs Zawada
  • Michalski vs Rakas
  • Andryszak vs Inocente
  • Musaev vs Juriśić
  • Parnasse vs Torres
darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Na każdy z tych pojedynków wszyscy użytkownicy muszą oddać typy wyłącznie w formacie „KO/TKO/DSQ lub poddanie lub na wygrana na punktu”. Dodać jest warto, że stawka każdego kuponu promocyjnego nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypują walki to będą mogli cieszyć się z dodatkowych środków, ponieważ pomiędzy sobą podzielą pula nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Zakłady bukmacherskie eFortuna bonus na start 2021:

Bukmacher Fortuna online oferuje wszystkim graczom ciekawy pakiet startowy, w którym to można otrzymać chociażby 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu. Jednak warunek konieczny jest to wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym to nie wszystko. Bowiem zostanie przyzna premia równowartości depozytu do 2000 PLN, a także pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 210 PLN.


eFortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane na skoki narciarskie
Następny artykułBonus od depozytu u legalnego bukmachera STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.