Każdy gracz może legalnie grać w gry karciane u bukmachera STS, m.in. w pokera, wojnę lub bekaret. W dodatku każdego dnia pierwszy zakład jest bez ryzyka do 20 złotych.

Pewne 20 PLN w Betgames

Pewne 20 PLN w Betgames STS

Z tej formy promocyjnej może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

W ramach tej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO i AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z Betgames STS, czyli gier karcianych, tj. pokera, wojny lub bakarata.

Stawka minimalna każdego zakładu to 2 złote. Z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Warto jest mieć na uwadze, że promocją objęty jest każdy pierwszy zakład każdego dnia, który spełnia powyższe warunki. Kupon jak okaże się przegrany to gracz zbyt tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Kod promocyjny u bukmachera STS:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS, a do tego wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma w zamian darmowe środki o wartości 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie każdego gracza, który dokona pierwszego depozytu. Wówczas typer moze otrzymać nawet 1200 złotych.

Bonus za obstawienie meczy dla każdego od STS

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu typerowi darmowe środki w wysokości 30 złotych za obstawienie meczy i to niezależnie od rozliczenia zakładów.

Wystarczy jedynie, że gracz w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagra kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85, aby otrzymać bonus. Każdy typer na dodatkową premię może liczyć co tydzień.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera STS na Cashback.
Następny artykułDarmowa gotówka za obstawienie boksu u bukmachera Fortuna.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.