W związku z ostatnią, trzydziesta ósmą koleją angielskiej Premier League bukmacher Betclic Polska oferuje graczom limitowana ofertę promocyjną, w której to typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Bowiem pula nagród w wspomnianej akcji wynosi 25 000 PLN.

Typer Premier League.

Typer Premier League.

Pomimo, że przed nami ostatnia kolejka angielskiej Premier League to trzeba przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie rywalizacja o trzecie i czwarte miejsce, bowiem te pozycje daje prawo gry w Lidze Mistrzów drużynom w przyszłym sezonie. To wszystko sprawia, że zapowiada się bardzo ciekawie rywalizacje pomiędzy Leicester z Man Utd, czy też Chelsea z Wolves.

Bukmacher STS natomiast oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki, ponieważ pula nagród w akcji „Piłkarski Jackpot” wynosi, aż 25 000 PLN.

Typuj i wygrywaj więcej w Betclic

Gracz, który chce wziąć udział w tej ofercie promocyjnej musi w pierwszym kroku do tej oferty się zapisać na www.Betclic.pl. Po czym można już obstawiać zakłady promocyjny.

Bukmacher Betclic dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, które musza spełniać następujące warunki:

 • muszą na nich znajdować się wyłącznie pojedynki z trzydziestej ósmej kolejki angielskiej Premier League
 • wyłącznie typy z formatu 1 lub x lub 2, które musza obowiązkowo pochodzić z oferty przedmeczowej
 • minimalna stawka zakładu to 10 PLN

W ostatniej kolejce angielskiej Premier League o ligowe punkty powalczą ze sobą drużyny:

 • Arsenal vs Watford
 • Chelsea vs Wolverhampton
 • Southampton vs Sheffield
 • Newcastle vs Liverpool
 • Leicester vs Manchester Utd
 • Manchester City vs Norwich City
 • Crystal Palace vs Tottenham
 • Burnley vs Brighton
darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Dobrą wiadomością jest na pewno fakt, że wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych.

Graczom, którym uda się poprawnie typować popranie spotkania z trzydziestej ósmej kolejki angielskiej Premier League to poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na dodatkowe środki. Bowiem pula nagród w tej akcji wynosi 25 000 PLN.

Kod promocyjny na bonus do 550 PLN w Betclic Polska online:

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy użytkownicy już na sam początek mają prawo skorzystać z zakładu bez ryzyka u bukmachera Betclic Polska. Pakiet powitalny będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jak pierwszy zakład okaże się wygrany to wspaniale. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Nie można zapominać, że wszyscy użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora będą mogli skorzystać z akcji promocyjnej „Betclic liga”. W tej ofercie zakłady bukmacherskie Betclic Polska rozdaje darmową gotówkę wszystkim typerom i to niezależenie od tego, jak zakład został rozliczony.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasy. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 20 000 PLN
Następny artykułDarmowe środki za wpłatę u bukmachera STS do 250 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.