Specjalna ofertę promocyjna graczom przygotował bukmacher Betclic. Typerzy poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, bowiem pula nagród wynosi 10 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska.

Piłkarski Jackpot w Betclic Polska.

Warunki oferty są bardzo proste. Wystarczy wytypować mecze 7 kolejki angielskiej Premier League, aby w zamian otrzymać dodatkowe środki. A warto jest podkreślić, że pula nagród wynosi 10 000 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego trzeba najpóźniej do 30 października do godziny 21:00.

10 000 PLN za obstawienie meczy z Premier League:

Dopuszczona przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady AKO zagrane za co najmniej 10 PLN, na których muszą znajdować się wyłącznie osiem następujących meczy:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Na każde z wymienionych konfrontacji gracz musi oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Nadmienić jeszcze warto, że każdy gracz ma prawo zagrać nawet pięć kuponów. Oferta Betclic jest bardzo bogata, na pewno każdy znajdzie zakłady bukmacherskie, które będzie mógł obstawić.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali mecze to poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podziela pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic?

Jeśli chcesz skorzystać z Cashbacka to koniecznie musisz wpisać hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Dzięki temu pierwszy kupon będzie ubezpieczony. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 20 PLN codziennie dla graczy u bukmachera STS
Następny artykuł30 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz więcej
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.