Bardzo ciekawą promocję dla swoich graczy oferuje bukmacher Fortuna. Wystarczy zagrać w niedzielę 18 sierpnia kupon, aby liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 20 PLN oprócz wygranej.

Fortuna: piłkarska promocja dla graczy. Bonus 20 PLN

Fortuna: piłkarska promocja dla graczy. Bonus 20 PLN

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc liczyć na darmowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej promocji kwalifikują się kupony zarówno AKO jak i MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Jednak należy pamiętać, że minimum jedno z nich musi pochodzić z oferty z LaLiga lub Bundesligi!

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Warto jest pamiętać, że wszystkie zdarzenia musza zostać rozliczone do 18 sierpnia do godz. 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeżeli zagrany kupon przez użytkownika spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostały on rozliczony jako wygrany to bukmacher w gratisie przyzna dodatkowe 20 PLN. Oczywiście kwota wygranej znajdzie się również na koncie typera.

Fortuna darmowy kod promocyjny:

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus za dokonanie rejestracji o wartości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas zakładania konta, a w zamian bukmacher przyzna darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty.

Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może liczyć na dodatkowe gratisy, tj. pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN od bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 300 PLN od bukmachera LvBet
Następny artykułKonkurs z nagrodami dla aktywnych graczy u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.