Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom, którzy typują tenis specjalną promocję, w której to za obstawienie meczyz wspomnianej dyscypliny można liczyć na premię o wartości 40 PLN.

Tenisowy bonus dla typerów od Betclic. Pewne 40 PLN dla typerów

Tenisowy bonus dla typerów od Betclic. Pewne 40 PLN dla typerów

Pomimo, że jest druga połowa listopada to na brak emocji w tenisie nie można narzekać, ponieważ cały czas są rozgrywane mecze w tej dyscyplinie. W dodatku najlepsi zawodnicy walczą podczas ATP Masters w Londynie.

Na tą okazję bukmacher Betclic online przygotował limitowaną ofertę promocyjną, w której gracze mogą liczyć na extra środki. Typer, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewne 40 PLN na tenis:

W ramach wspomnianej akcji dostępne są wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Typy mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Należy jednak mieć na uwadze, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 3.00, zaś minimalna stawka zakłądu to 20 PLN.

Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Gracz, którego co najmniej dwa zakłady spełniają powyższe warunki promocji i okazały się wygrane to w prezencie użytkownik otrzyma 40 PLN, oczywiście poza wygraną.

Kod promocyjny na bonus do 550 PLN u bukmachera Betclic Polska:

Każdy nowy użytkownik, który wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokona aktywacji bezpiecznego kuponu.

Wówczas pierwszy kupon będzie objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 000 PLN na Ligę Narodów. Obstawiając w STS wygrywasz więcej
Następny artykułPula nagród 25 000 PLN dla typerów za obstawienie meczy w STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.