Limitowaną ofertę promocyjną na mecz kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy obstawiać zakłady AKO, aby w przypadku przegranych kuponów liczyć na zwrot stawki.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS na kwalifikacje do MŚ 2022

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS na kwalifikacje do MŚ 2022

A co tutaj dużo mówić wkraczamy w decydującą fazę eliminacji, gdzie to reprezentacje już nie kalkulują i muszą walczyć o wygrane. A przed nami takie ciekawe starcia, jak chociażby Grecja vs Hiszpania, Andora vs Polska, Włochy vs Szwajcaria, czy też Brazylia vs Kolumbia.

Na przeciw swoim aktywnym użytkownikom wychodzi bukmacher STS online, który ma limitowaną ofertę promocyjną „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” i skorzystać z niej można do 16 listopada do godziny 23:59. Lecz użytkownik, który chce wziąc w niej udział koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Cashback na eliminacje Mistrzostw Świata 2022

Zadaniem typerów w promocji „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” jest zagranie kuponu AKO jest zawieranie kuponów AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum dwa zdarzenia z oferty dotyczącej eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze
  • kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50
betclic kod promocyjny

Gracze, których faworyci i zawiei nie stracą gotówki. A mianowicie będą mogli liczyć na zwrot 20% stawki za każdy przegrany kupon. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 120 PLN. W STS logowanie po bonus daje graczom nie tylko nowe możliwości obstawiania zakładów, ale także szereg atrakcyjnych promocji na start.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na start specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć darmowe środki o łącznej wartości 1229 PLN:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.
__
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback do 50 PLN na Betgames
Następny artykułGwarantowane bonusy za aktywność od Betclic do 200 PLN dla graczy
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.