Bukmacher STS nagradza codziennie swoich graczy darmowymi bonusami za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak one zostały rozliczone. Typerzy codziennie mogą liczyć na 20 PLN wystarczy obstawiać zakłady AKO, aby liczyć na dodatkowe środki.

Bonus za aktywność dla graczy

Bonus za aktywność dla graczy

Ofert jest na tyle ciekawa, że obecnie oferty u bukmacherów są bardzo bogate. W dodatku na parkiety po dłuższej przerwie w Europie wrócili zarówno siatkarze, ale i koszykarze.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, do której wystarczy jedynie się zapisać na stronie www.STS.pl.

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy:

Trzeba mieć na uwadze, że w ramach wspomnianej akcji promocyjnej kwalifikują się jedynie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Kurs każdego zakładu bonusowego nie może być mniejszy niż 1.85.

Typer musi mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Jednak mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaka jest dostępna u bukmachera STS. Trzeba wiedzieć, że zakład obowiązkowo mus zostać zawarty i rozliczony w tym samym okresie.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Na bonus o wartości 20 PLN może liczyć każdego dnia użytkownik, który zagrał zakłady bukmacherskie za minimum 100 PLN w czasie jednej doby i spełniają powyższe warunki.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje nowym użytkownikom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Pewne 29 PLN trafi na konto gracza za dokonanie rejestracji i to bez depozytu. Użytkownik, który natomiast wpłaci pierwszą gotówkę otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.

Jednak nie można zapominać, że chcąc liczyć na te bonusy obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 60 PLN na NBA u bukmachera Betclic
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 10 000 PLN za obstawianie Premier League
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.