Legalny polski bukmacher Milenium oferuje na start najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy, gdzie to można otrzymać freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN.

Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

Bonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Pierwszy krok tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Założenie konta można jedynie wykonać na stronie www.milenium.pl. Ta czynność jest bardzo prosta, więc każda osoba sobie poradzi sobie z tym bez większych problemów.

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Kolejny krok jest to dokonanie odblokowania bonusu. Można to jedynie zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Istotne jest to, że później użytkownik takiej możliwości nie będzie miał.

Bonus do 1500 PLN i extra premie od Milenium

Po czym pozostaje graczowi już dokonać pierwszy wpłaty, która jest objęta promocją. Bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu. Mówiąc dokładnie gracz wpłacił kwotę 500 PLN, druga taka sama kwota znajdzie się na koncie typera w formie środków bonusowych.

Każda osoba maksymalnie może otrzymać nawet 1500 PLN.

Jednak jeśli wpłata wynosiła co najmniej 50 PLN bukmacher przyzna darmowego freebeta o wartości 20 PLN.

betfan kod promocyjny

Zakład bez ryzyka w Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęta promocją – Cahsbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Wystarczy zagrać dowolny kupon, a jeśli okaże się o wygrany to wspaniale. Całą wygrana kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w razie przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Milenium mogą liczyć codziennie na promocję – „Happy Hours„. Podczas tej akcji wspomniany bukmacher zwiększa wygrane graczom o 14%.

Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy zagrać kupon w godzinach trwania tej promocji oraz musi on spełniając jeszcze warunek:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera Pzbuk
Następny artykułIzrael vs Polska darmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.