Do końca niedzieli 14 lipca można skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który to zwiększa depozyt o 50%. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Bukmacher LvBet zwiększa depozyt o 50%. Maksymalnie do 200 PLN

Bukmacher LvBet zwiększa depozyt o 50%. Maksymalnie do 200 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej użytkownik dokonał pierwszej wpłaty.

Gracz z tej promocji może skorzystać do niedzieli 14 lipca do godz. 23:59.

Wysokość bonusu jaka trafi na konto gracza jest uzależniona od wysokości wpłaty, ponieważ bukmacher przyzna bonus 50% od depozytu. Maksymalna kwota jaka można otrzymać to 200 PLN, a taka kwota trafi na konto gracza jeżeli dokona wpłaty za minimum 400 PLN.

Minimalna kwota jaka bierze udział w tej akcji to 20 PLN.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Bonus w formie środków bonusowych trafi na konto typer po tym jak bukmacher zaksięguje jego wpłatę. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady ze sportów wirtualnych.

Należy jednak pamiętać, że jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Pakiet na start od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a bukmacher przyzna darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest podkreślić, że środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów można liczyć na kolejne bonusy ze strony bukmachera, ponieważ łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie bonusu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Forbet promocja na mecze finałowe Wimbledonu
Następny artykułTenis zakłady bez podatku u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.