W sobotę 26 października zostanie rozegrana gala FAMA MMA 5. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję swoim graczom z łączną pulą nagród, aż 5 000 PLN.

Konkurs na FAME MMA 5

Konkurs na FAME MMA 5

Oferta skierowań jest do wszystkich użytkownik, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do soboty 26 października do godz. 20:00. Swojego udziału, w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Podczas tej imprezy kwalifikują się zdarzenia jedynie z oferty przedmeczowej na galę FAME MMA 5. Podczas tej gali dojdzie do takich pojedynków jak chociażby Najman vs Witczak, Kubiak vs Godlewska, Malczyński vs Olejnik.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN.

betfan kod promocyjny

Łącznie bukmacher LVbet podczas tej akcji nagrodzi łącznie dziesięciu typerów, którzy spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym kurs łączny ich kuponu był największy. Jednak należy jednak wiedzieć, że kupon musi zostać rozliczony jako wygrany!

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi 5 000 PLN. Na konto zwycięzcy trafi bonus o wartości 1500 PLN.

Dokładna tabela z podziałem na nagrody i miejsca przedstawia się następująco:

PozycjeBonus
1. Miejsce1500 PLN
2. Miejsce1000 PLN
3. Miejsce800 PLN
4. Miejsce500 PLN
5. Miejsce400 PLN
6. Miejsce300 PLN
7. Miejsce200 PLN
8. Miejsce150 PLN
9. Miejsce100 PLN
10. Miejsce50 PLN

Darmowy kod promocyjny u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet oferuje na start nowym graczom pakiet startowy, gdzie to na start można otrzymać freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic konkurs typerski – gotówka do wygrania!
Następny artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera Pzbuk
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.