Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Happy Hours”, w której to typerzy mogą obstawiać mecze bez podatku. Wystarczy zawierać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Większe wygrane o 14% w zakładach Fortuny

Większe wygrane o 14%

Istotne jest to, że bukmacher eFortuna zmienił zasady promocji „Happy Hours”. Jest ona obecnie dostępna przez całą dobą. W dodatku bez stawki zarówno minimalnej, ale i maksymalnej.

Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy do kuponu dodać bonus kursowy „Happy Hours”, który to znajduje się na stronie głównej www.eFortuna.pl.

Happy Hours w eForutnie 2020

W ramach oferty specjalnej „Happy Hours” promocją są objęte wszystkie zakłady AKO, ale i MAXIKOMBI, na których muszą znajdować sie nie mniej niż trzy zdarzenia.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się zdarzenia z wszystkich dyscyplin, jakie są dostępne u bukmachera eFortuna. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ aktualnie są rozgrywane mecze w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy też Esporcie.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Wymagane jednak jest to, żeby na kuponie były wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej, a ich kurs minimalny nie może wynosić mniej niż 1.30.

Zagrany kupon przez gracza o ile spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony, jako wygrany. W zamian bukmacher eFotuna zwiększy wygraną o 14%. Nadmienić warto jest, że wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać nielimitowaną ilość kuponów.

Bonus bez depozytu w Fortunie:

Nie można również zapominać o pakiecie powitalnym u legalnego bukmachera eFortuna, który daje dodatkowe korzyści za typowanie wyników na żywo. Bowiem gracze już na sam start mogą otrzymać:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod jednym prostym warunkiem. A mianowicie, jak wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później gracz, takiej opcji nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zakład bez ryzyka do 230 PLN dla graczy z specjalnym kodem promocyjnym.
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 20 000 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.