Specjalną ofertę promocyjną każdemu użytkownikowi przygotował bukmacher Fuksiarz PL „Early Payout”. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby liczyć na wcześniejszą wygraną i to bez znaczenia, jak mecz został rozliczony.

Bonusy dla typerów u bukmachera Fuksiarz

Bonusy dla typerów u bukmachera Fuksiarz

Niewątpliwie promocja „Early Payout” jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim, w której można liczyć na szybsze wygrane. Mówiąc krótko drużyna, jeśli dana drużyną, na którą został postawiony zakład zdobędzie dwubramkowe prowadzenie dany typ zostanie rozliczony, jako wygrany.

Niewątpliwie dobrą wiadomość jest to, że promocja „Early Payout” jest dostępna przez cały czas, aż do odwołania. Jednak aktywna jest jedynie u legalnego bukmachera Legalny bukmacher Fuksiarz: bonusy i promocje. Early PayOut + Cashback

Early Payout w Fuksiarz

Warunki promocji „Early Payout” są niezwykle proste i czytelne dla wszystkich użytkowników. W ramach wspomnianej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO lub AKO, na których to musi znajdować się wyłącznie jeden typ pochodzący z rozgrywek Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, LaLiga, Ligue 1, Bundesliga, El. MŚ. Europa.

Następnie trzeba postawić spotkanie, które objęte jest promocją „Early Payout”. Typ musi być w formacie, przykład:

Mecz Real Madryt – Barcelona Typ 1

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Jeśli drużyna Realu Madryt wyjdzie co najmniej na dwubramkowe prowadzenie to typ od razu zostanie rozliczony, jako wygrany. I to bez najmniejszego znaczenia, jak mecz ten mecz zostanie zakończony.

Warto jest również dodać fakt, że w ramach wspomnianej akcji każdy z użytkowników ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów!

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz:

Jeśli nie posiadasz konta u legalnego bukmachera Fuksiarz PL można skorzystać z pierwszego bezpiecznego kupon. Cashback będzie aktywny jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli, kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 500 PLN.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj i wygrywaj więcej u bukmachera eWinner.
Następny artykułJakie sporty warto typować u bukmachera Betfan?
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.