Przed nami turniej WTA w Lyonie. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocję każdemu graczowi. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Kupony z aplikacji mobilnej

Kupony LVbet z aplikacji mobilnej

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Jednak należy wiedzieć, że ta promocja dostępna jest w dniach od 2 do 8 lutego. Jednak należy mieć na uwadze, że w tej akcji kwalifikuje się wyłącznie zakład zawarty poprzez aplikację mobilną bukmachera LvBet.

Bukmacher LvBet kwalifikuje kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których to mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z turnieju WTA w Lyonie.

Już w pierwszej rundzie dojdzie do takich pojedynków, jak chociażby Kenin vs Diatchenko, Kawa vs Van Uytvanck, Paquet vs Mladenovic.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Typer ma prawo oddać typy z oferty:

  • na żywo
  • przedmeczowej

Każdy użytkownik w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak promocją nie jest objęty żaden zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki jako wygrane oraz zakład okaże się wygrany to bukmacher LvBet automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera LvBet?

Każdy nowy gracz u bukmachera LvBet może otrzymać 20 złotych i to bez dokonywania depozytu. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, a darmowy freebet trafi na konto gracza.

Natomiast każdy gracz może liczyć na premię za pierwszy depozyt. Bowiem bukmacher LvBet przyznaje darmowe środki o wartości depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka za obstawienie boksu u bukmachera Fortuna.
Następny artykułBonus za ostawienie Ligi Mistrzów dla każdego gracza od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.