Masz zamiar typować w weekend? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który to przeprowadza konkurs wśród swoich graczy – „Piłkarski TOP 20”, gdzie można wygrać bony o wartości 500 PLN czy też vouchery do Emipku.

Darmowe bonusy i vouchera do wygrania

Darmowe bonusy i vouchera do wygrania

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Konkurs „Piłkarski TOP20” trwa do niedzieli 25 sierpnia do godz. 23:59. Nie trzeba do niego nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Bukmacher Fortuna w ramach tego konkursu nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych typerów, którzy dokonają największego obrotu w czasie trwania tego konkursu. Do zwycięzców trafią nagrody w postaci bonów na zakłady bukmacherskie lub voucherów.

Podział nagród wraz z miejscami wygląda następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejscebonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejscakarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejscekarty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

Chcąc być sklasyfikowanym w tej akcji należy zagrać co najmniej trzy kupony, na których musi znajdować się minimum jeden typ z piłki nożnej.

W konkursie bukmacher dopuszcza kupony: SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.

Zdarzenia na kuponie są dozwolone z oferty:

  • przedmeczowej
  • na żywo

Kupony natomiast mogą zostać zagrane z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera Fortuna.

Fortuna darmowy kod promocyjny:

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus na start w formie freebeta o wartości 20 PLN. Chcąc skorzystać z tego bonusu należy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Dodatkowo gracz, który użyje tego kodu może po dokonaniu liczyć na kolejne bonusy od bukmachera. W postaci zakładu bez ryzyka od bonusu równowartości wpłaty do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus 20 PLN za trafione kupony od Fortuny
Następny artykułAktualne bonusy bez wpłaty u polskich bukmacherów
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.