Przed nami spotkania eliminacyjne podczas Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym bukmacher BetClic przeprowadza konkurs dla swoich graczy, w którym można wygrać gotówkę. Zwycięzca otrzyma 2000 PLN. Łącznie nagrody trafią do dwudziestu najlepszych typerów.

Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic

Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Konkurs trwa w dniach od 2 do 8 września. Typer, który chce wziąć w nim udział musi się do niego zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Konkurs polega na zdobyciu punktów. Zdobywa się je w bardzo łatwy sposób, tj. zawieraniu kuponów. Bukmacher dopuszcza kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak mogą znajdować się na nich jedynie typy z piłki nożnej.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

System punktowania wygląda następująco:

  • za kupon SINGIEL – 2 punkty za każdą postawioną złotówkę
  • za kupon AKO – 3 punkty za każdą postawioną złotówkę

Bukmacher Betclic podczas tego konkursu nagrodzi łącznie trzydziestu najlepszych typerów, a zwycięzca otrzyma bonus o wartości 2000 PLN. Tabela nagród wygląda następująco:

PozycjaNagroda
1. Miejsce2000 PLN Bonusu
2. Miejsce 1700 PLN Bonusu
3. Miejsce 1300 PLN Bonusu
4. Miejsce 1000 PLN Bonusu
5. Miejsce 800 PLN Bonusu
6. Miejsce 600 PLN Bonusu
7.Miejsce 400 PLN Bonusu
8. Miejsce 350 PLN Bonusu
9. Miejsce 300 PLN Bonusu
10 – 14 Miejsce 200 PLN Bonusu
15 – 19 Miejsce 100 PLN Bonusu
20 – 130 Miejsce 50 PLN Bonusu

Nagrody znajdują się na koncie graczy w dniu 9 września.

BetClic: darmowy kod promocyjny

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom darmowy bonus w formie Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta.

To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacku. Jeśli okaże się, że pierwszy kupon po rejestracji okazał się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualne bonusy bez wpłaty u polskich bukmacherów
Następny artykułBukmacher Fortuna darmowy bonus za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.