Zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN oferuje bonowym graczom bukmacher BetClic Polska. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby bukmacher aktywował Cashback.

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Warunki tej promocji są niezwykle proste i bardzo czytelne. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Wystarczy, że gracz wpisze kod promocyjny KOD510, aby aktywować Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Proces rejestracyjny w Betclic w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i trudny, a co za tym idzie nie zajmie zbyt wiele czasu.

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszego depozytu i zagranie kuponu.

Cashbackiem jest objęty pierwszy kupon u bukmachera BetClic. W razie wygranej typer otrzyma całą kwotę. Natomiast w razie przegranej Betclic dokona zwrotu 100% stawki za jaką kupon został rozliczony. Maksymalnie gracz może utrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna darmowy bonus za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy
Następny artykułEsport bonus od bukmachera LvBet
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.