Dzisiaj w końcu postanowiłeś, że zakładasz konto u tego bukmachera? Nie jest to zaskakujące, że wybór padł właśnie na ten podmiot hazardowy. W końcu Betfan ma wszystkie kluczowe atuty. W naszym poradniku nie brakuje wielu cennych faktów na temat tej firmy hazardowej. Dowiedz się, jak zarejestrować się w Betfan, jak wpłacić pieniądze oraz w jaki sposób obstawić swój premierowy kupon.

Rejestracja jest bardzo prosta

Samo założenie konta nie powinno Ci przysporzyć żadnych kłopotów. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa w 100% zgodnie z przepisami odnoszącymi się do tej dziedziny. Dokładnie to dla Ciebie sprawdziliśmy. Jeśli chcesz, to możesz jeszcze na własną rękę zweryfikować te kwestie. Na szczęście ten podmiot hazardowy nie jest obecny np. w Rejestrze Domen Zakazanych. A to oznacza, że masz zielone światło na założenie konta. Jak rozpocząć proces rejestracji? W pierwszej kolejności dobrze byłoby w ogóle wejść na Betfan. Na samej górze, po prawej stronie, znajduje się przycisk koloru żółtego o nazwie „OTWÓRZ KONTO. Kliknij w niego. Rozpocznie się proces rejestracji. W jej trakcie warto wpisać kod promocyjny” BETONLINE”. Po co? O tym dowiesz się za chwilę. Teraz jeszcze chcemy wyjaśnić, że ta firma bukmacherska bardzo dba o to, by wszystkie podawane informacje były zasadniczo szczelnie przechowywane. Nie ma zatem możliwości, że ktoś będzie w posiadaniu informacji, do których nie powinien mieć w ogóle dostępu.

Jak wpłacić pierwszy depozyt? Co można dzięki temu uzyskać?

Po zarejestrowaniu konta będziesz mógł np. wpłacić pieniądze. Okazuje się, że metod jest minimum kilka. Możesz np. skorzystać w tym celu z własnego konta bankowego. Warto zaś wiedzieć, że na co dzień Betfan obsługuje ponad 20 rozmaitych podmiotów tego typu. Możesz wybrać nie tylko tę metodę. Nie ma przeszkód, aby np. wpłacić pieniądze przy pomocy karty kredytowej. Do wyboru są również takie warianty, jak np. kody Paysafecard, czy Blik. Jeśli wpłacisz pieniądze, to otrzymasz bonus. Do tego jest potrzebne posiadanie konta oraz wpisanie kodu promocyjnego, o którym wcześniej pisaliśmy. Co jest zaś oferowane? To m.in. cashback do 600 PLN. Możesz także otrzymać zakład bez ryzyka (70 PLN), czy podwojenie kolejnego depozytu. Jeśli wybierzesz tę opcję, to zainkasujesz 100% do 1000 PLN.

W jaki sposób postawić pierwszy kupon?

Proces typowania jest bardzo prosty. Zaraz się o tym przekonasz. Musisz tylko wybrać wydarzenia, dodać je do kuponu, określić stawkę i zatwierdzić kupon. Masz sposobność grać swoje przewidywania, lecz nie tylko. Chcesz dowiedzieć się, jak typują inni? W takim razie wejdź na https://sport.betfan.pl/typowanie/. Na tym portalu internetowym znajdują się bowiem profesjonalne typy bukmacherskie, które są starannie przygotowane przez ekspertów od konkretnych dyscyplin. Takie wskazówki są nie tylko fachowe, lecz także darmowe. Możesz zatem sprawdzić jak grają inni, co oni analizują itp. bez wydawania pieniędzy ze swojego konta.

Poprzedni artykułJakie sporty warto typować u bukmachera Betfan?
Następny artykułBonusy dla typerów KSW 68. 20 000 PLN dla graczy od Fortuny