Przed nami spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W sobotę, tj. 16 października swoje spotkanie rozegrają Biało – Czerwoni, którzy zmierzą się na wyjeździe z Izraelem. Z okazji tego pojedynku legalny bukmacher BetClic oferuje promocję swoim graczom, w której to przyznaje darmowy bonus za poprawne wytypowanie strzelca bramki.

BetClic: Darmowe bonusy 2019

BetClic: Darmowe bonusy 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Złoty Gol” dostępna jest graczom w dniach od 14 do 16 listopada. Należy jednak pamiętać, że typer, który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza jedynie kupony SOLO, na którym będzie znajdować się typ z oferty przedmeczowej lub na żywo na strzelca bramki pojedynku pomiędzy Izraelem, a Polską w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN, ale należy pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

betfan kod promocyjny

Jeśli okaże, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to bukmacher przyzna darmowy bonus równowartości wygranej netto. Jest ona naliczana w następujący sposób „wygrana – stawka = zysk netto”.

Każdy gracz maksymalnie może otrzymać w ramach tej akcji bonus o wartości 100 PLN.

Ewentualny bonus znajdzie się na kontach zwycięzców najpóźniej do 19 listopada do godz 23:59.

BetClic: Darmowy kod promocyjny za darmo

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas Cashback zostanie aktywowany. Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona mu zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Jednak to nie wszystko. Bukmacher BetClic Polska oferuje swoim graczom równie inne promocje jak chociażby „Wielka Gra”, w której puli jest 15 000 PLN. Poza tym dostępna jest TV BetClic, gdzie można w pełni legalni obejrzeć wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium
Następny artykułEsport – konkurs z nagrodami do wygrania u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.