Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną, w której po spełnieniu niżej wymienionych warunków promocji gracz otrzyma extra środki. Na konto każdego typera może trafić nawet 365 PLN.

Extra bonus 50% za depozyt do 365 PLN w eWinner

Extra bonus 50% za depozyt do 365 PLN w eWinner

Z okazji swoich już trzecich urodzin legalny bukmacher eWinner PL nagradza aktywnych swoich graczy, których nagradza bonusami, a na konto użytkownika może trafić nawet 365 PLN.

W pierwszej kolejności każdy użytkownik musi dołączyć do oferty promocyjnej „Bonus do 365 PLN na urodziny” na stronie www.eWinner.pl.

Bonus do 365 PLN za wpłatę w eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner PL w specjalnej akcji promocyjnej „Bonus do 365 PLN na urodziny” wymaga w drugim kroku dokonanie wpłaty. W zamian użytkowaniem otrzyma dodatkowe środki.

darmowy bonus na start bez ryzyka. kod promocyjny BETONLINE

Wysokość przyznanej premii uzależniona jest wyłącznie od jednego warunki. A dokładnie mówiąc wpłaconych środków. Bowiem bukmacher eWinner PL przyzna premię w wysokości 50% depozytu do 365 PLN.

Kod promocyjny w eWinner 2022:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online na sam start oferuje graczom na sam start limitowany pakiet powitalny na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Powyższe bonusy należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić warto, że cały proces założenia konta nie sprawi żadnych problemów i zajmie zaledwie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie europejskich pucharów w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułJak działa system handicapów w zakładach sportowych?
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.