Najnowsza promocja legalnego bukmachera Betclic Polska jest to „Odbierz dary. Nawet 200 PLN”, w której to każdy gracz może liczyć na dodatkową kasę oprócz wygranej. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 200 PLN.

200 PLN za obstawienie meczy od Betclic

200 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Warto jest mieć na uwadze, że oferta bukmachera Betclic jest bardzo bogata, gdzie to mecze są rozgrywane w większości dyscyplin, jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, siatkówka oraz koszykówka.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” koniecznie musi do niej zapisać się na stronie www.Betclic.pl. A ta akcja jest aktywna wyłącznie w dniach 6 do 9 stycznia do godziny 23:59.

Bonus do 200 PLN za obstawienie meczy:

Bukmacher Betclic online w promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum dwa zdarzenia
  • typy z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka minimalna to 20 PLN
darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

W przypadku wygranych kuponów gracz poza wygraną gotówką będzie mógł liczyć na dodatkową premię:

  • 3 kupony – bonus 40 PLN
  • 5 kuponów – bonus 80 PLN
  • 10 kuponów – bonus 200 PLN

Nagrody na kontach graczy znają się najpóźniej do 11 stycznia do godziny 17:00.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Betclic?

Legalny bukmacher Betclic online dopuszcza na sam start pierwszy ubezpieczony kupon. Cashback będzie aktywny każdemu graczowi pod warunkiem wpisaniem kodu promocyjnego —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej gotówki, która może wynieść nawet do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy dla graczy na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS
Następny artykułTypuj i wygrywaj więcej u bukmachera eWinner.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.