Czas na spotkania rewanżowe w europejskich pucharach. A z tej okazji bukmacher STS online zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Na konto każdego typer może trafić nawet 50 PLN.

Bonus do 50 PLN na europejskie puchary w STS

Bonus do 50 PLN na europejskie puchary w STS

Warto jest dodać, że w najbliższych dniach czekają nas takie konfrontacje, jak m.in. Karabag – Lech Poznań, Cluj – Pyunik, Akademia Pandev – Lechia Gdańsk, czy też Reykjavik – Pogoń Szczecin.

Lecz trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z akcji promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!” obowiązkowo trzeba do innej dołączyć na stronie www.STS.pl. A wspomniana oferta jest aktywna wyłącznie w dniach od 12 do 14 lipca do godziny 23:59.

Extra 50 PLN za obstawienie meczy z europejskich pucharów:

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!” jest zawarcie kupony SOLO lub też AKO. Nie ważny, jaki rodzaj zakładu wybierze to obowiązkowo na kupnie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Kod promocyjny w BetFan 2022

W przypadku przegranego kuponu gracz będzie mógł liczyć na zwrot 15% wartości stawki. I co istotne za PRZEGRANY KUPON. Maksymalny wartość na jaka może liczyć każdy typer to 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start każdemu typerowi najnowszy pakiet powitalny, gdzie to będzie można liczyć na darmową kasę za każdy z trzech pierwszych depozytów, która o łącznej wartości może wynieść nawet 1500 PLN.

Warto również mieć na uwadze, że każdy z pierwszych kuponów z zakładów bukmacherskie, Betgames, czyli gier karcianych oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces zajmie zaledwie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnych problemów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 100 PLN od bukmachera eWinner na French Open
Następny artykułSTS daje 100 zł na inaugurację sezonu ligowego
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.