Bukmacher eWinner online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć regularnie na zwrot stawki za przegranej kupony z French Open.

eWinner zmniejsza przegrane graczom na French Open

eWinner zmniejsza przegrane graczom na French Open

Nie da się ukryć, że French Open cieszy się sporą polarności, ponieważ jest to impreza zaliczany do Wielkich Szlemów, gdzie każdy z zawodników chce pokazać się z jak najlepszej strony.

Dodatkowo można skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej legalny bukmachera eWinner, czyli „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, a składa się ona z dwóch etapów: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59.

Jednak gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonusy na French Open 2022:

W ramach oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” legalny bukmacher eWinner PL dopuszcza jedynie kupony wielozdarzneiowe, tzw. AKO, które to muszą spełniać następujące warunki:

  • co najmniej cztery typy
  • wszystkie mecze na zakładzie muszą pochodzić z oferty na French Open
  • stawka równa 99 PLN
darmowy bonus na start bez ryzyka. kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kasa znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej każdy z użytkowników otrzyma bonus o wartości 50 PLN podczas każdego z dwóch etapów.

Jaki aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • zwrot 100% stawki za przegrany pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba fakt, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna nagradza najlepszych typerów PKO Ekstraklasy. 20 000 PLN dla typerów
Następny artykułGwarantowane bonusy na eliminacje do europejskich pucharów w STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.