Na sobotę 4 września zaplanowano galę KSW 63. Z tej okazji każdy typer portalu eFortuna online może liczyć na extra kasę za obstawienie tej imprezy. Bowiem na konto typera może trafić nawet 100 PLN.

100 PLN od bukmachera eFortuna na KSW 63

100 PLN od bukmachera eFortuna na KSW 63

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas gali KSW 63 nie powinno brakować, ponieważ przed nami niezwykle ciekawe walki. A dojdzie do takich starć, jak m.in. Kinci vs Solidc, Pawlak vs Janikowski, czy też Stosic vs Andryszak.

Z tej okazji każdy typer portalu wwww.eFortuna.pl może liczyć na promocję „Bezpiecznik na KSW 63”. A jest ona aktywna wyłącznie w dniu 4 września.

Extra 100 PLN na KSW 63

Zadaniem graczy w promocji „Bezpiecznik na KSW 63” jest zawarcie kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 100 PLN, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z KSW 63. Typy mogą byc zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Kod promocyjny w BetFan 2021

Jeśli się okaże zakład wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej każdy użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki do 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna onlijne oferuje każdemu nowemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera STS
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 60 000 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.