Typujesz Esport? Jak tak, to ta promocja bukmachera BetClic „Misja Esport” jest wprost dla Ciebie. Typerzy oprócz wygranej mogą w ramach tej oferty otrzymać dodatkowe środki w wysokości 40 PLN.

Bonus za obstawienie meczy 2020

Bonus za obstawienie meczy 2020

Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich tygodni Esport jest niezwykle popularny wśród typerów. Wynika to z tego, że zdecydowana większości rozgrywek jest zawieszonych, a tym samym ciężko obstawiać regularnie mecze.

Prawdziwy „buum” natomiast przeżywa Esport, ponieważ turnieje, ale i mecze są rozgrywane regularne w tej dyscyplinie. W najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować chociażby, w takich grach, jak CS, LoL, Dota 2,FIFA oraz Overwatch.

W związku z tym bukmacher Betclic przygotował limitowaną ofertę promocyjną graczom „Misja Esport”. W ramach to, której gracze oprócz wygranej mogą otrzymać 40 PLN. Chcesz wziąć udział tej akcji? Jak tak, nie zapomnij do niej się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus dla graczy za obstawienie Esportu.

Użytkownicy, którzy spełnili powyższe warunku i promocji mogą już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe. Trzeba mieć na uwadze, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Typy mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek Eksportowych. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ zawodnicy w najbliższych dniach będą rywalizować chociażby, w takich grach, jak CS, LoL, Dota 2,FIFA oraz Overwatch. Warto jest mieć na uwadze, że typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Jeśli co najmniej dwa zakłady zagrane w dniach od 22 kwietnia do 26 kwietnia do godz. 23:59 okazały się wygrane to super. Oprócz wygranej gotówki na Twoje konto trafi extra bonus o wartości 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic online.

Bukmacher BetClic online PL oferuje wszystkim nowym użytkownikom już na sam początek pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Chcąc z niej skorzystać wizytownik musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać specjalne hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że zostanie automatycznie aktywowany Cashback. Zakład, jak okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma jej pełen zwrot. Maksymalnie może to być nawet 550 PLN.

Poza tym wspomniany operator posiada w swojej ofercie TV Betclic. Gracze tam bez żadnych ograniczeń mogą oglądać wydarzenia sportowe i to na żywo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetFan zwiększa wpłatę swoim graczom. Bonus 200% dla każdego typera.
Następny artykułBezpiecznik na UFC 249 u bukmachera eFortuna.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.