Konkurs esportowy przeprowadza swoim graczom bukmacher LvBet, w którym to można wygrać ciekawe nagrody. Zwycięzca otrzyma komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

LvBet: Konkursy z nagrodami 2020

LvBet: Konkursy z nagrodami 2020

Ta akcja skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Konkurs dostępny jest użytkownikom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia. Typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50. Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej lub LIVE na zmagania w takich rozgrywkach jak CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of GloryCS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory.

Stawka minimalna każdego kuponu promocyjnego to 10 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Ten konkurs polega na zbieraniu punktów, a są one przyznawane w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji
betfan kod promocyjny

Warto jest widzieć, ze nagrody trafią do graczy na w dwóch etapach.

Pierwszy z nich nastąpi w połowie trwania tego konkursu, a nagrody wówczas trafią do dziesięciu typerów, którzy zgromadzili najwięcej punktów. Na koncie zwycięzcy znajdzie się bonus o wartości 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Natomiast nagroda główna to komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy! Trafi ta nagroda do tego gracza, który na koniec trwania tego konkursu uzbiera najwięcej punktów. Łącznie w klasyfikacji końcowej z darmowych środków będzie mogło cieszyć się dziesięciu graczy.

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer G4M3R 500 i5 o wartości 5500 PLN
+ dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung C24FG73FQUX Curved
o wartości 1000 PLN + klawiatura i mysz o wartości 860 PLN
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + mysz RazerDeathAdder o wartości 8 60 PLN
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Jaki kod promocyjny u bukmachera LvBet?

Legalny bukmacher LvBet oferuje na start pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych środków wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera LvBet.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułIzrael vs Polska darmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułKupony z piłki nożnej bez podatku u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.