Legalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 50 %swoim graczom typującym esport. Typer maksymalnie może otrzymać maksymalnie bonus o wartości 50 PLN.

Extra bonus od bukmachera LvBet na Esport

Extra bonus od bukmachera LvBet na Esport

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej akcji można skorzystać do 6 października do godz. 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji NIE musi się do niej zapisywać.

Bukmacher LvBet dopuszcza kupony AKO, na których znajdują się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Na kuponie mogą znajdować się JEDYNIE zdarzenia z oferty przedmeczowej z Esportu.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Wszystkie typy na kuponie muszą zostać rozliczone do 6 października do godz. 23:59

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 50 PLN. Należy jednak pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera LvBet o 50% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany. Maksymalnie typer może otrzymać 50 PLN.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może maksymalnie otrzymać jeden bonus.

LvBet: Darmowy kod promocyjny na start

Bukmacher LvBet nowym graczom oferuje na start freebet oraz bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać 20 PLN i to bez depozytu.

Jednak to nie wszystko. Wspomniany operator przyzna bonus równowartości wpłaty, np. gracz dokonał depozytu o wartości 600 PLN druga taka sama wartość. Jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Gracz maksymalnie może otrzymać 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.