Świat sportu, a zarazem bukmacherski mocno dotknął Korona Wirus. Jednak bukmacher BetCLic oferuje swoim graczom ciekawą promocję – „Liga BetClic. Bonus co tydzień.” W ramach tej akcji każdy typer może otrzymać darmowy bonus za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zostały one rozliczone.

Darmowe obstawianie meczy w Betclic

Nie da się ukryć, że Świat bukmacherski i tym samym sportu „stoi”. Nie są rozgrywane spotkania w zdecydowanej większości dyscyplin.

To wszystko sprawia, że coraz bardziej popularne zdają się, takie dyscypliny, jak m.in. E-sport. Duża ilość graczy zaczęła właśnie obstawiać zmagania w tych rozgrywkach. Jednak nie można zapominać, że mecze w piłce nożnej rozgrywa chociażby liga białoruska.

Jednak warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher BetClic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to typerzy mogą otrzymać darmowy bonus nawt do 50 PLN w tydzień za obstawienie meczy i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

BetClic Liga online.

Bukmacher BetCLic Polska wychodzi naprzeciw graczom, którzy typują mecze nadal i tym samym organizuje promocję „Liga BetClic. Bonus co tydzień.”. Gracz, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.BetClic.pl, a następnie kliknąć w baner tej akcji.

Następnie pozostaje już typerom obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony wielokrotne, tzw. AKO, na których to koniecznie muszą znajdować się zdarzenia przedmeczowe. Typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, a mogą pochodzić one zarówno z oferty przedmeczowej oraz LIVE.

Należy mieć na uwadze, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka zakładu musi wynosić minimum 20 złotych.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Ta kamania promocyjna składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest typerom w dniach:
Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie on zagranych kuponów.. Tabela z podziałam na nagrody przedstawia się następująco:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Istotne w tej akcji jest fakt, że nie ma znaczenia jak zakłady zostały rozliczone, ponieważ mogą to być wygrane, ale i przegrane zakłady.

BetClic kod promocyjny na start:

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego u bukmachera BetClic Polska, którego w skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne „KOD550”.

Wówczas pierwszy zakład bez ryzyka jest bez ryzyka. Kupon okaże się wygrany? To super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik może liczyć na zwrot stawki do 550 złotych.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu obstawienie meczy jest możliwe wyłącznie przez internet. Przyczyna tego jest bardzo prosta, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy od Fortuny. Gotówka na E-sport dla każdego
Następny artykułBetFan zwiększa wpłatę swoim graczom. Bonus 200% dla każdego typera.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.