Bukmacher LvBet zwiększa depozyt dla swoich graczy. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 25 PLN, aby cieszyć się z większych środków na grę u wspominanego operatora.

Bukmachera LvBet zwiększa wpłatę. Bonus do 300 PLN

Bukmachera LvBet zwiększa wpłatę. Bonus do 300 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników do wszystkich, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 12 sierpnia do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 25 PLN, aby cieszyć się z darmowego bonusu do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Wysokość bonusu uzależniona jest od kwoty wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 300 PLN, a chcąc taki otrzymać bonus trzeba dokonać wpłaty za minimum 600 PLN. Bukmacher przyzna łącznie 2% depozytu z mnożnikiem „x25”.

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25. Natomiast kurs całkowity kuponu musi wynieść nie miej niż 2.50.

Następnie trzeba aktywować bonus LVbet poprzez kliknięcie „mnożnik x25”. To sprawi, że bukmacher zwiększy wygraną.

Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza najpóźniej 12 sierpnia do godz. 23:59

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic 'KOD500″

Bonus 20 PLN bez wpłaty własnej od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus nowym graczom. Chcąc otrzymać darmowy freebet trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że na koncie gracza znajdzie się darmowy bonus w wysokości 20 PLN bez dokona wpłaty.

Gracz, który natomiast dokona co najmniej dwóch depozytów może liczyć na kolejne dwa bonusy, w których łącznie może otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna darmowy bonus dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy
Następny artykułPiłkarski bonus 20 PLN za trafione kupony od Fortuny
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.