Legalnie działający bukmacherzy w Polsce jak chociażby STS, Fortuna, BetFan oraz BetClic oferuje nowym graczom pakiety powitalne, w których to na start gracze mogą otrzymać chociażby darmowe środki i to bez żadnej wpłaty, bonusy równowartości depozytu, czy też typerzy mogą liczyć na zakłady bez żądnego ryzyka.

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Gracz, który chce skorzystać z pakietów powitalnych musi koniecznie wpisać kod promocyjny w formualrzu rejestracjnym. Zobacz listę aktulanych kodów u leglanych bukmacherów w Polsce!

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę

Nowy użytkownik bukmachera STS może liczyć już na start na darmowe środki o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Na kolejne darmowe środki typerzy mogą liczyć po dokonanie pierwszej wpłaty, ponieważ leglanie działający w Polsce bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

STS kod promocyjny

BetClic: Cashback do 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic w formie powitalnej każdego graczowi oferuje pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN. Ten bonus powitalny będzie aktywny jedynie pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Wówczas jak zakład okaże się wygrany to super! Cała wartość znajdzie się na koncie gracza. Jak będzie to przegrany kupon to mała strata, ponieważ wspominany operator dokona zwrotu stawki, aż do 510 PLN.

betclic kod promocyjny

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu + Cashabck do 115 PLN + bonus do 100 PLN

Gracz, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta u bukmachera Fortuna otrzyma już na sam start darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast użytkownik, który dokona pierwszego depozytu otrzyma darmowe środki równowartości wpłaty, aż do 1000 PLN. Poza tym pierwszy kupon u tego operatora jest objęty zakładem bez ryzyka, aż do 115 PLN!

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Coraz bardziej popularny w Polsce bukmacher BetFan zwiększa trzy pierwsze depozyty każdemu nowego graczowi. Za każdą wpłatę gracz może otrzymać nawet 1000 PLN.

Jednak to nie wszystko! Pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty jest objęty Cashbackiem do 100 PLN. Jak zakład okaże się przegrany to bukmacher Betfan przy zwrot 100% stawki.

Kod promocyjny jaki obowiązuje u tego operatora to „BETFAN”.

Dodatkowo cały czas i co ważne bez żadnych ograniczeń można grać bez podatku u tego operatora. Bowiem promocją objęte są wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, na których to znajdują minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie jest mniejszy niż 1.45.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20: Darmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS
Następny artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.