Specjalna oferta promocyjną graczom oferuje bukmacher BetClic. Wystarczy wytypować poprawnie osiem spotkań w ramach dwudziestej piątej kolejce angielskiej Premier League, aby oprócz wygranej otrzymać extra bonus. Pula nagród to 35 000 złotych.

Jakpot 2020 w Betclic. Gotówka dla każdego.

Jakpot 2020 w Betclic. Gotówka dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty.

Warunki promocji są bardzo proste. W pierwszej kolejności gracz musi się do tej akcji się zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”. Trzeba jednak pamiętać, że promocja dostępna jest graczom do 1 lutego do godz. 13:30.

Następnie trzeba zagrać już kupon wielozdarzeniowy, na którym to będzie znajdować się osiem spotkań z dwudziestej pierwszej kolejki angielskiej Premier League. Na kuponie muszą znajdować się następujące mecze:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton

Typer musi oddać wyłącznie typ „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis z oferty przedmeczowe.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać do pięciu kuponów promocyjnych. Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 złotych. Z akcji natomiast są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracze, których kupon zostanie rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej gotówki otrzymają bonus, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która jest przeznaczona na tą promocję, czyli 35 000 złotych.

Kod promocyjny BetClic Polska za darmo:

Bukmacher BetClic w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom darmowy bonus bez żadnego ryzyka do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tej fory promocyjnej gracz musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Następnie pozostaje już typerowi zagrać kupon. Zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic darmowy bonus dla typera za obstawienie meczy
Następny artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera STS na Cashback.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.