Przed nami bardzo ciekawe mecze w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy. Bowiem wchodzimy w decydującą fazę tych rozgrywek. Przed nami ćwierćfinały, półfinały i finały. Na tą okazję bukmacher STS nagradza wszystkich swoich graczy za obstawienie meczy.

Pewny bonus do 100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Pewny bonus do 100 PLN dla graczy na europejskie puchary

Bukmacher STS rozdaje gotówkę wszystkim typerom za obstawianie meczy w ramach akcji „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy”. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Na uwadze warto jest mieć również to, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest typerom w dniach:

  • 10.08.2020 – 16.08.2020
  • 17.08.2020 – 23.08.2020

Extra gotówka dla graczy za obstawienie meczy:

Bukmacher STS w ramach akcji specjalnej „Europejskie Puchary. Gwarantowane bonusy” dopuszcza jedynie zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ na zakładzie z rozgrywek z ligi Mistrzów bądź Ligi Europy
  • kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 1.85
  • kupon musi zostać zawarty za co najmniej 100 PLN.
darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że za każde zagrane 100 PLN w prezencie użytkownik otrzyma 10 PLN. Na przestrzeni każdego okresu rozliczeniowego maksymalna premia, jaka może znaleźć się na koncie typerów to 100 PLN.

Bonus bez depozytu na start u bukmachera STS

Nie można zapominać, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konta wszystkich graczy, to aż 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie typer musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas każdy typer będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej na start za dokonanie rejestracji
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Warto jest również podkreślić o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Mowa tutaj o usłudze Betgames, w której to użytkownicy legalnie i to za prawdziwe pieniądze mogą grać w pokera, wojnę, czy bakarat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe środki za wpłatę u bukmachera STS do 250 PLN
Następny artykułTypuj i wygrywaj więcej. Pula nagród 50 000 PLN dla graczy u bukmachera STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.