W związku z niezywkle ciekawym weekendem w Świecie boksu bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje graczom promocję, w której to przyznaje bonus o wartości 30 złotych za trafiony kupon.

Bonus 30 złotych za darmo

Bonus 30 złotych za darmo

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 21 do 23 lutego. Do tej akcji typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupon wielozdarzeniowy, na którym to muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Poza tym na zakładzie musi być mco najmniej jedno zdarzenie z boksu.

Przed nami arcyciekawa gala w Las Vegas, a tam dojdzie chociażby do pojedynku pomiędzy Deontayem Wilderem z Tysonem Furym. Oprócz tej walki „rękawice skrzyżują” Fundora vs Lewis, Garcia v Vargas, Yunier vs Briedis.

Stawka minimalna kuponu nie może być mniejsza niż 30 złotych. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za srodki promocyjne.

Bonus o wartości 30 złotych trafi na konto każdego gracza pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony jako wygrany.

Kod promocyjny Fortuna na bonus bez depozytu

Bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi na start już darmowe środki o wartości 20 złotych i to bez dokonania depozytu. Chcąc je otrzymać typer musi jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Dodatkowo każdy nowy gracz może liczyć na bonus równowartości depozytu do 1000 PLN. A poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoker online legalnie w Polsce. Betgames w STS
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera LvBet. Większe wygrane o 14%.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.