Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom za grę w Betgames oferuje bukmacher STS. Za typowanie tych zdarzeń, każdy z użytkowników może liczyć na zwrot stawki za przegrane zakłady.

Darmowy bonus do 50 PLN na Betgames od STS

Darmowy bonus do 50 PLN na Betgames od STS

Niewątpliwie duży atut Betgames jest taki, iż ta usługa jest dostępna przez całą dobę. Do tego można grać w takie gry karciane, jak chociażby poker, bakarat, wojna i to legalnie w dodatku za prawdziwe pieniądze.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Cashback do 50 PLN na Betgames” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. A jest ona aktywna wyłącznie do 24 października do godziny 23:59.

Gdzie można legalnie grać w pokera w Polsce?

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO, tzw. pojedynczy, na którym to musi znajdować się zdarzenie z usługi Betgames, gdzie to są dostępne takie gry, jak poker, wojna czy też Bakarat.

betclic kod promocyjny

Gracz, którego zakłady okazały się przegrane nie straci gotówki, ponieważ typer będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki za każdy przegrany kupon w Betgames STS. Łącznie na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej na zakłady bukmacherskie w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którego skłąd wchodzą:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Należy chcąc aktywować powyższe bonusy należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS rozdaje bonusy za obstawienie sportów wirtualnych.
Następny artykułPewne bonusy dla graczy na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.