W najnowszej promocji bukmachera STS – „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” gracze oprócz wygranej gotówki co tydzień mogą otrzymać darmowe środki. Pula nagród w tej ofercie wynosi 35 000 PLN.

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Przyczyna jest tego bardzo proste. A mianowicie kolejne rozgrywki wracają do zmagań. W miniony weekend miały miejsca pierwsze mecze w niemieckiej Bundeslidze. Już niedługo w dodatku ruszają zmagania w lidze czeskiej, czy też PKO Ekstraklasie.

Wszyscy gracze, którzy posiadają konto u bukmachera STS mogą skorzystać z oferty specjalnej, tj. „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”, która trwa do odwołania. Chociaż na uwadze trzeba mieć to, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest graczom w dniach: od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcesz skorzystać z tej akcji? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce bonusowej „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy 2020

W ramach promocji „Obstawiaj i wygrywaj” kwalifikują się wszystkie zakłady AKO, które spełniają poniższe warunki regulaminu:

  • dokładnie cztery zdarzenia na kuponie
  • typy z dowolnej dyscypliny, jaka bukmacher STS posiada w swojej ofercie
  • zdarzenia dopuszczone są zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • minimalna stawka zakładu to 15 PLN
darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Nadmienić trzeba również fakt, że każdy gracz w ramach tej oferty może zagrać dowolna ilość kuponów.

Pula nagród przeznaczona przez bukmachera STS na każdy okres rozliczeniowy wynosi 35 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy, graczami, których zakłady okazały się wygrane. Dodatkowo spełniają powyższe warunki promocji oraz okazały się wygrane.

Kod bonusowy w STS. Bonus do 1229 PLN na start dla każdego.

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta u bukmachera STS i wpisze w formularzu kod promocyjny — >> BETONLINE dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Już na sam początek gracz otrzyma bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie STS i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Kolejna premia trafi na konto gracza pod warunkiem, że dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma on bonus równowartości wpłaty, a maksymalna kwota jaka może trafić na konto typera to 1200 PLN.

Nie można zapominać o usłudze, jaką ten operator posiada w swojej ofercie, czyli Betgames. Użytkownicy mogą legalnie i to za prawdziwe pieniądze grać w gry karciane, jak m.in. poker online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpiecznik na UFC 249 u bukmachera eFortuna.
Następny artykułBukmacher STS rozdaje bonusy dla graczy za obstawienie meczy
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.