Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy.

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień staną się coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że kolejne rozgrywki wracała po przerwie.

Na tą okazję legalny bukmacher STS online oferuje limitowana ofertę promocyjną każdemu graczowi promocję, w której to typerzy mogą liczyć na darmowe środki w ramach akcji „Ekstra 35 PLN”. Ta oferta promocyjna dostępna jest graczom do 7 czerwca.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce promocyjnej „Ekstra 35 PLN”.

Bonus codziennie dla graczy

Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach oferty „Ekstra 35 PLN” dostępne są wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, których kurs całkowity nie będzie mniejszy niż 2.50.

Typer musi mieć na uwadze, że na kuponie mogą być wyłącznie zdarzenia z oferty „na żywo”. Jednak dobra wiadomością jest to, że mogą one być z każdej dyscypliny, jaka dostępna jest u bukmachera STS.

Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Stawka zakładu natomiast musi wynosić nie mniej niż 20 PLN.

Twój zakład okazał się wygrany? Super, oprócz wygranej otrzymasz bonus o wartości 5 PLN. I co ważne na te środki gracz może liczyć każdego dnia trwania tej oferty.

Bonus bez wpłaty własnej w STS.

Ciekawy pakiet powitalny każdemu graczowi przygotował polski bukmacher STS. Gracze, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny —>>> BETONLINE otrzymają na start pewne 29 PLN i to bez dokonywania wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie może otrzymać do 1200 PLN.

Warto jest wiedzieć o nowości bukmachera STS, czyli Betgames. Użytkownicy mogą grać legalnie i to prawdziwe pieniądze chociażby w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje gotówkę. Co tydzień do podziału 35 000 PLN
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera eFortuna na bonus 1185 PLN
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.