Już w piątek 13 września rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Z tej okazji bukmacher Fortuna przewidział promocje graczom, w której to nagrodzi typerów z najwyższym kursem.

Mistrzostwa Europy siatkarzy promocja u bukmachera Fortuna

Mistrzostwa Europy siatkarzy promocja u bukmachera Fortuna

Z akcji „siatkarski Top 10” może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 13 do 15 września. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać.

Jedynie kupony SOLO i AKO kwalifikują się w tej promocji, na których będą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej Mistrzostw Europy siatkarzy.

Kurs każdego zdarzenia jak i kuponu całkowitego jest dowolny.

Bukmacher w tej akcji nie określa minimalnej jak i maksymalnej stawki. To sprawia, że gracz sam wybiera kwotę za jaką dokona zawarcia kuponu.

Darmowy bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Etoto

Bukmacher nagrodzi dziesięciu typerów z najwyższym trafionym kursem, którego kupon spełnia powyższe warunki oraz został rozliczony jako wygrany.

Do zwycięzców trafią bonusy o wartości 500 PLN. Dokładny podział nagród przedstawia się następująco:

Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankingu:Nagroda
1-3 miejsce500 PLN
4-6 miejsce300 PLN
7-10 miejsce100 PLN

Freebet bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmacher Fortuna mogą liczyć na darmowy bonus bez depozytu o wartości 20 PLN i to bez dokonania żądnej wpłaty.

Bukmacher wymaga, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszego depozytu może obliczyć na darmowe środki o wielkości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs piłkarski u bukmachera BetClic
Następny artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.