Bukmacher Fortuna oferuje swoim nowym graczom darmowy konkurs „Ekspert+”. Pula nagród przewidziana na tą akcję to 20 000 PLN.

Ekspert PKO Ekstraklasy – bonus do 20 000 PLN i bukmachera Fortuna

Ekspert PKO Ekstraklasy – bonus do 20 000 PLN i bukmachera Fortuna

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej ofercie nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu do 2 sierpnia do godz. 18:00.

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie wszystkie mecze z ósmej kolejki zmagań PKO Ekstraklasy.

Bukmacher Fortuna dopuszcza typy 1 x 2 (wygrana gospodarzy/gości lub remis).

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic 'KOD500″

Minimalna stawka kupony to 20 PLN.

Bukmacher na tą akcję wyznaczył pulę nagród w wysokości 20 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy poprawnie wytypowali osiem spotkań trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy. Natomiast wielkość bonusu będzie proporcjonalna do stawki.

Bonus na start bez wpłaty własnej u bukmachera Fortuna:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Fortuna na start oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Chcąc otrzymać te bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Jednak to nie wszystko nowi typerzy mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher BetClic zwiększa wygrane swoim graczom nawet do 50%
Następny artykułDarmowy bonus 300 PLN od bukmachera LvBet
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.