W związku z galą KSW 52 legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom ciekawe dwie promocje. Pierwsza z nich jest to darmowy voucher na aplikację mobilną bukmachera STS o wartości 25 PLN.

STS: Darmowe bonusy bukmacherskie 2020

STS: Darmowe bonusy bukmacherskie 2020

W drugiej bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej o 50% przyznając darmowy freebet w kwocie 22 PLN.

Voucher za darmo na KSW 52

Bukmacher STS oferuje graczom darmowy voucher o wartości 25 PLN. Otrzymać go mogą wszyscy gracze, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Ta akcja aktywna jest typerom w dniach od 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

W czasie trwania tej promocji gracz musi pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Następna czynność jest to potwierdzenie odebrania vouchera. Trzeba to zrobić poprzez zalogowanie się do aplikacji mobilnej bukmachera STS, a następnie w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy voucher o wartości 25 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher online Betfan oferuje bonus i obstawianie bez podatku

Freebet na KSW 52 od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który do posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00. Typer swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się kupony AKO, na których muszą znaleźć się dokładnie trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą być z oferty przedmeczowej na zmagania KSW 52.

Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.50.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ prze nami ciekawe pojedynki jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść dokładną kwotę 44 PLN. Jednak z tej akcji wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał zakład spełniający powyższe warunki i zostanie trafiony. To super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher STS przyzna darmowego freebeta o wartości 22 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą

  • darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc liczyć na te bonus wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, ze jest to jedyna opcja, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek kod promocyjny na start. Bonus do 2098 PLN
Następny artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20: Darmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.