Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS z okazji EURO 2020. Typerzy za swoją aktywność mogą liczyć na bonusy. A na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 1 500 000 PLN.

Wygraj EURO 1 500 000 PLN w STS. Bonusy bukmacherskie

Wygraj EURO 1 500 000 PLN w STS. Bonusy bukmacherskie

Nie da się ukryć, ze na moment rozpoczęcia EURO 2020 kibice czekają już od dłuższego czasu, bowiem ta impreza miała odbyć już rok temu. Warto jest zaznaczyć, że na Mistrzostwach będziemy mogli obserwować reprezentację Polski, która już w poniedziałek zagra z Słowacją.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje graczom promocję „Wygraj EURO 1 500 000 PLN”, która jest dostępna użytkownikom w czasie Mistrzostw. Chcąc wziąć w niej udział obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

EURO 2020: Bonusy za aktywność

Zadaniem graczy w promocji „Wygraj EURO 1 500 000 PLN” jest wykonanie każdego dnia zadań wyznaczonych przez bukmachera STS. A będą one znajdować się codziennie na profil gracza. Dodać jest warto, że każdy z użytkowników chcąc liczyć na bonus musi wykonać minimum siedemnaście zadań. Promocja dostępna wyłącznie dla graczy, którzy po rejestracji w STS dołączyli do konkursu.

Kod promocyjny w BetFan 2021

Użytkownicy, którzy spełnili powyższe warunki promocji będą mogli liczyć na dodatkowe środki. Zostanie, bowiem podzielona pomiędzy użytkownikami pula nagród, czyli 1 500 000 PLN proporcjonalnie przez liczbę wszystkich typerów, którzy spełnili powyższe warunki promocji.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom specjalną ofertę promocyjnej na start, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPowrót PKO Ekstraklasy. 40 000 PLN dla typerów od Betclic
Następny artykuł20 000 PLN za graczy za typowanie KSW 62 od Fortuny
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.