Szukasz darmowych bonusów na grę u legalnych polskich bukmacherów? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji operatorów jak m.in. STS, Etoto, Fortuna czy też TOTALBet i otrzymać darmową gotówkę na start za sam proces rejestracyjny bez dokonywania wpłaty.

Darmowa gotówka na start u bukmacherów bez wpłaty

Darmowa gotówka na start u bukmacherów bez wpłaty

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Bukmacher Etoto przyznaje za samą rejestrację i proces weryfikacji danych darmowy bonus w wysokości 20 PLN bez dokonania depozytu! Otrzymane środki są do wykorzystania na grę w zakładach bukmacherskich. Jednak to nie wszystko można otrzymać darmowe bonusy za dokonanie dwóch pierwszych depozytów:

  • przy pierwszej wpłacie będzie to bonus 200% do kwoty 100 PLN
  • przy drugim depozycie operator przyzna bonus 100% do kwoty 900 PLN

Jednak to nie wszystko! Jeżeli druga wpłata będzie wynosiła minimum 40 PLN wspomniany operator przyzna darmowy freebet w wysokości 20 PLN.

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN bez depozytu i bonus do 1000 PLN

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy póki co największy pakiet powitalny. Użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma darmowy bonus w wysokości 29 PLN! I to bez dokonywania żadnej wpłaty!!

Poza tym za wykonanie pierwszego depozytu możemy liczyć na darmowy bonus, ponieważ operator przyzna równowartość wpłaty. Maksymalnie można otrzymać do 1200 PLN!

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozyt

Bukmacher TOTALBet na start oferuje nowych swoim użytkownikom bonus w wysokości 10 PLN. Wystarczy założyć nowe konto i przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian ten operator przyzna darmowe środki na grę i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Dodatkowo ten użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowy bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać do 500 PLN.

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus do 1000 PLN

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus swoim graczom za dokonanie rejestracji w wysokości 20 PLN. Warto jest pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki na własne konto.

Dodatkowo ten gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli użytkownik zagra pierwszy kupon i okaże się on przegrany bukmacher dokona mu zwrotu stawki. Maksymalnie do 100 PLN.

Jednak to nie wszystko. Można otrzymać bonus równowartości pierwszego depozytu maksymalnie do 1000 PLN. Należy dokonać pierwszej wpłaty maksymalnie do 10 dni od momentu rejestracji konta. Następnie przez miesiąc zagrać czterokrotność pierwszego depozytu, czyli gracz dokonał wpłaty w wysokości 200 PLN musi obrócić kupony na łączną sumę 800 PLN. Na każdym kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny wynieść musi 1.90. To sprawi, że bukmacher przyzna bonus w wysokości pierwszej wpłaty, maksymalnie 1000 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułBonus do 1000 PLN na start u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.