Limitowaną promocję na E-sport przygotował graczom bukmacher eFortuna online. Każdy użytkownik może otrzymać bonus do 25 złotych i to bez znaczenia, jak jego zakłady zostały rozliczone.

E-Sport bonus dla każdego gracza

E-Sport bonus dla każdego gracza

W związku z korona wirusem zdecydowana większość lig, jak i dyscyplin została zawieszona. To wszystko sprawiło, że obstawienie e-sportu przeżywa obecnie „boom”. Bukmacher eFortuna online wychodzi graczom naprzeciwko i oferuje promocję „E-sportowy pewniak”.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59 i co istotne swojego udziału w ramach tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać.

„E-sportowy pewniak” polega na zagraniu minimum trzech kuponów: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej z esportu.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ w tym tygodniu zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 złotych. Natomiast te zakłady, które zostały zawarte za srodki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

darmowy bonus na start bez wpłaty. kod promocyjny BETONLINE

Darmowy bonus dla każdego na E-sport

Wystarczy, że gracz zagra co najmniej trzy kupony z E-sportu w czasie trwania tej promocji, a może liczyć na darmowy bonus i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Fortuna kod promocyjny 2020

Bukmacher eFortuna online oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to można otrzymać już na sam początek:

  • freebet bez wpłaty własnej 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • Cashback do 115 złotych

Wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna opcja, aby to zrobić, ponieważ później gracz już nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za ostawienie Ligi Mistrzów dla każdego gracza od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułDarmowy bonus do 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy od BetClic.
Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie do najlepszych legalnych bukmacherów w internecie. Kody promocyjne, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka. Legalne zakłady online w Polsce.